Arutelu:Muusika kompositsiooniõpetus/NÄIDISKURSUS. GÜMNAASIUM/e-Koolikott

Allikas: Vikiõpikud
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti


LUMI KRISTIN 1.9.2018: Arutasin Mardiga IV kursuse vormistust (linkidega seoses), mis kinnitas mu kahtlusi, et sellest tuleb jama. Minu ettepanek:

  • Teha IV kursuse digikogumikest koopiad, säilitades mõlemad versioonid
  • Teha ühtedest kogumikest nö "puhtandid", mis tähendab linkide maha võtmist (minu jaoks ei ole need endiselt õigustatud, kuna dubleerib võimalust liikuda e-* Koolikoti objektide kaudu nende üksikute elementideni e-Koolikotis, lisaks visuaalne infomüra)
  • Viia sisse päisetekst + võtmesõnad, vt näidis

Näidis: https://e-koolikott.ee/portfolio?id=19933 Kuidas tundub? Kui soovite õppetöös kasutada linkidega varustatud kogumikke, siis saate selleks kasutada allesjäänud versioone. Tellija soove, huve ja eelistusi silmas pidades tuleb katuskogumike linke uuendada n-ö "puhtanditega". Kas saate ette võtta?

IV kursuse peatükkide loend e-koolikotis on lehel https://et.wikibooks.org/wiki/Muusika_kompositsiooni%C3%B5petus/N%C3%84IDISKURSUS._G%C3%9CMNAASIUM#Peat%C3%BCkkide_loend_e-koolikoti_keskkonnasM Mul on ettepanek praegu mitte rapsida. Las Indrek mingi aja testib ja kasutab IV kursuse õppevahendit e-koolikotis ning kaardistab koos õpilastega probleeme lehel https://et.wikibooks.org/wiki/Muusika_kompositsiooni%C3%B5petus/N%C3%84IDISKURSUS._G%C3%9CMNAASIUM/errata Sama võiks praegu teha ka kõik muud testijad, kontrollijad ja asjahuvilised. Selle töö tulemusel tekib loodetavasti suurem selgus, mida tegelikult on vaja e-koolikotis meie poolt nö poolfabrikaadis näidata ja mida mitte. Avasin materjali e-koolikoti vajadustega kohandamiseks Wikibooksis eraldi all-lehe https://et.wikibooks.org/wiki/Muusika_kompositsiooni%C3%B5petus/N%C3%84IDISKURSUS._G%C3%9CMNAASIUM/e-Koolikott --Andrus Kallastu (arutelu) 4. september 2018, kell 12:44 (EEST)