Mine sisu juurde

Vikiõpikud:Kontakteeru meiega

Allikas: Vikiõpikud


Juhend
Kokkuvõttev juhend

KKK
Enim küsitud küsimused

Mallid
Enimkasutatavad mallid

Muutmisjuhend
Spikker

Sisu kustutamine
Ja sisu kaitsmine


Kontakt


Vikiõpikute projekti hooldavad, kirjutavad ja juhivad vabatahtlikud.

Järgnevalt kirjeldatakse erinevaid viise, kuidas kontakteeruda vabatahtlikega.

  • Artikli sisu või selle muudatuse vaidlustamiseks tõstatage küsimus, faktiviga vms. artikli arutelulehel. Arutelulehel allkirjastage enda tekst nelja tildega (~~~~).
  • Üldisemad küsimused või kommentaarid kirjutage üldisesse arutellu vajutades linki "Lisa teema". Kindlasti allkirjastage tekst.
  • Kasutajaga saate kõigile nähtavalt suhelda läbi kasutaja aruteluleheküljel.
  • Privaatselt saate teise kasutajaga suhelda, saates talle emaili. Selleks liikuge kasutaja lehele ning klõpsake lingil "Saada sellele kasutajale e-kiri", mis asub lehekülje vasakus ääres "Tööriistade" jaotises. E-kirja saatmise funktsioon toimib ainult sisse loginud kasutajatele, kes on kinnitanud oma eposti aadressi.

Kui oled blokeeritud põhjuseta, järgi redigeerimise katsel ilmuvaid juhiseid või saada e-kiri aadressile info-et@wikimedia.org.

Leides, et Teie või kellegi teise loomingut (tekste, pilte) on Vikiõpikutes kasutatud omaniku loata, andke sellest teada vastava artikli või pildi arutelulehel. Lisaks lisage artiklisse mall {{mahakirjutatud|allikas=allikas}}, kus allikas asemele kirjutage allika, milles autoriõigustega kaitstud materjal on algselt avaldatud, internetilehekülgede puhul URL-aadressi.

Tarkvaralistest vigadest saate teatada eestikeelse Vikipeedia lehel Teated programmivigadest.

Kõikvõimalike päringute, kaebuste, lubade ja muu sellise tarvis on Wikimedial olemas ka OTRS-süsteem (vaata meta:OTRS). Saadetud e-kirju näevad ainult OTRS-vabatahtlikud, mistõttu on OTRS arutelulehtedest konfidentsiaalsem. Eestikeelsete küsimuste või eestikeelse Vikiõpikudga seotud küsimuste jaoks on olemas kaks meiliaadressi:

  • info-et@wikimedia.org on mõeldud üldiste küsimuste, kaebuste jms jaoks;
  • permissions-et@wikimedia.org on mõeldud piltide ja teksti autorsuse kinnitamiseks.