Mine sisu juurde

Juhend:Sisukord

Allikas: Vikiõpikud

Siit lehelt leiad juhised ja õpetused Vikiõpikute kasutamiseks.


Vikiõpikud on projekt, mille eesmärgiks on kollektiivne õpikute ja raamatute kirjutamine. Kogu tekst ja muud materjalid Vikiõpikutes kuuluvad GNU Vaba Dokumentatsiooni litsentsi alla, mis tähendab, et siinolevat teksti võib igaüks vabalt muuta, levitada, müüa jne, kuid keegi ei saa seda teksti kuulutada enda omandiks või mõne muu litsentsi alla viia.

Juhend lugejale

Kuidas kasutada Vikiõpikuid lugejana
Täispikk juhend

Põhjalik ja täielik juhend
Küsi abi

Küsija suu pihta ei lööda!
Hääletused

Avalda oma arvamust


Loe või otsi artiklit

Kõige tähtsamad küsimused leiad lehelt Vikiõpikud:KKK. Artikli otsimiseks kasuta üleval paremal asuvat otsingukasti, kuhu sisse sisesta otsitav sõna ja vajuta enter.

Vaata kindlasti ka üldist lahtiütlust. Kuigi me anname endast parima, ei pruugi siin leiduv info olla täielikult tõene. Kasuta materjale põhimõttel usalda, aga kontrolli.

Teata veast

Kui märkad artiklis viga, mida on kerge parandada, ära kõhkle tegutsemast. Vajuta muuda ning tee artiklisse parandus(ed). Kui Sul on teine arvamus asjast, ent Sa ei tea, kas Su arvamus on õige, kirjuta oma teadmine artikli arutelulehele, kus teised Vikiõpikute kasutajad selle üle vaatavad ja vajadusel artiklit parandavad.

Samuti saad sa kontakteeruda konkreetsete kasutajatega. Lähemalt loe lehelt Vikiõpikud:Kontakteeru meiega.

Oled jännis?

Kui oled omadega kimpus, saad abi, vaadates KKK lehekülge või küsides seda Üldisest arutelust. Kui soovid kiiret vastust saada, esita küsimus Vikipeedia üldisesse arutellu, kus on rohkem kaastöölisi.

Reeglid

Vikiõpikutel on omad põhimõtted ja reeglid. Palun järgi neid.
Sisu kustutamise kohta leiad info lehelt Vikiõpikud:Kustutamine. Mallide juhend on lehel Vikiõpikud:Mallid.

Muuda artiklit

Vikiõpikutesse panustamine on üsnagi lihtne: Jälgi soovitusi muutmisjuhendi lehelt ning täida neid.

Kui oled esmakordselt vabatahtliku rollis, võta aega juhenditega tutvumiseks. Täispika juhendi leiad lehelt Täispikk juhend.

Oled kõiki artikleid oodatud looma, arendama või täpsustama!

Loo uus artikkel

Uue artikli loomisel arvesta muutmisjuhendi soovitustega ning võta eeskuju teistest artiklitest.

Pildi või mõne muu faili saad üles laadida Üleslaadimisviisardi kaudu. Eeltoodud lehel on välja toodud pikem juhend failide üleslaadimise kohta.