Kasutaja:Ka.Ta.Na

Allikas: Vikiõpikud
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Ka.Ta.Na, ehk siis kodanikunimega Martin Roots, on 1983 aasta kevadel sündinud noormees keda köidavad arvutid ja pea kõik sellega seotu. Eriti paeluvad teda BSD pere operatsioonisüsteemid, Python programmeerimiskeel ja marketing/turundus(vist selle pärast on ta ka Microsofti toodete kasutaja). Avalikkuses üsna tagasihoidlik noormees kuid tuttavate ringis teatud tuntud aktivist. Töötab ta Estiko-Plastar'is flexotrükkijana, elab Tartus Karlova linnaosas, vabal ajal üritab oma aega jagada neiu, sõprade ja arvutihuvide vahel. Ongi vist kõik, vähemalt tema enda poolt nähtuna ;)


WikiRaamatud[muuda]

Hetkel on käsil kolm WikiRaamatut:


Microsoft Small Business Server 2003[muuda]

On sõbra ja kursavenna kursuse lõputöö. Valmis peaks ta saama järgmise kuu alguseks, nii et selle projektiga tegelen ma hetkel kõige rohkem. Tegemist on Microsoft Small Business Server 2003 tutvustusega koos sissejuhatusega arvutivõrkude teemale. Võimalikult kiiresti valmis saada!

BSD[muuda]

BSD teemalene teos selle võimsa ja kahjuks nii vähekasutatud operatsioonisüsteemi kohta.

Python[muuda]

"Those who can, teach, and those who can't, write books". Niiet siis ainuüksi enda harimiseks tuleb see raamat ette võtta. Idee tekkis küll juba aastaid tagasi aga puudusid ressursid ja aeg, nüüd paistab mõlemat olevat ning asi tuleb käima panna, täie hooga!

Ühiskondlik aktiivsus[muuda]

MTÜ BSD Eesti

Lingikogu[muuda]

Siia paneb ta igast sodi mis ei tohi meelest minna