Süsteemikategooriad

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Siin leheküljel on loetletud süsteemikategooriad, millesse MediaWiki tarkvara ise lehekülgi arvab. Nende kategooriate nimesid saab muuta, kui vahetada MediaWiki-nimeruumis vastavaid süsteemisõnumeid.

Süsteemikategooria Sõnumi nimi Kategooriasse arvamise kriteeriumid
Indekseeritud leheküljed(tühi)index-categoryLeheküljel on __INDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud ning seetõttu indekseerivad robotid lehekülge seal, kus nad muidu seda ei teeks.
Indekseerimata leheküljed(18 L)noindex-categoryRobotid ei indekseeri lehekülge, sest sellel on võlusõna __NOINDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud.
Leheküljed, kus mallikutses on topeltargument(tühi)duplicate-args-categoryLehekülg sisaldab mallikutseid, kus mõnd argumenti on kasutatud mitu korda, näiteks {{foo|bar=1|bar=2}} või {{foo|bar|1=baz}}.
Leheküljed, kus on liiga palju kulukaid parserifunktsioone(tühi)expensive-parserfunction-categoryLehekülg kasutab liiga palju kulukaid parserifunktsioone nagu #ifexist. Vaata dokumentatsiooni.
Leheküljed, kus malli argumendid on välja jäänud(tühi)post-expand-template-argument-categoryMalli argumendi (midagi kolmekordsete looksulgude vahel, näiteks {{{Foo}}}) hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize.
Leheküljed, kus mallide väljakutsumise limiit on ületatud(tühi)post-expand-template-inclusion-categoryKõigi mallide hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize, mistõttu jäid mõned mallid hõrendamata.
Peidetud kategooriad(14 K)hidden-category-categorySelle kategooria leheküljel on __HIDDENCAT__, mis vaikimisi ei lase näidata seda kategooriat lehekülgedel kategoorialinkide kastis.
Katkiste pildilinkidega leheküljed(2 L)broken-file-categoryLeheküljel on katkine faililink, millega manustatakse fail, mida pole olemas.
Ületatud sõlmemääraga leheküljed(tühi)node-count-exceeded-categoryLehekülg ületab sõlmede ülemmäära.
Ületatud hõrendussügavusega leheküljed(tühi)expansion-depth-exceeded-categoryLehekülg ületab hõrendussügavuse ülemmäära.
Eiratava kuvapealkirjaga leheküljed(1 L)restricted-displaytitle-ignoredLeheküljel on {{DISPLAYTITLE}}, mida eiratakse, sest see ei vasta lehekülje tegelikule pealkirjale.
Vigaste endassesuletud HTML-siltidega leheküljed(5 L)deprecated-self-close-categoryLeheküljel on endassesuletud HTML-silte nagu <b/> või <span/>. Nende kuvamisviis viiakse peagi vastavusse HTML5 spetsifikatsiooniga. Seetõttu selliseid silte vikitekstis enam kasutama ei peaks.
Mallisilmusega leheküljed(tühi)template-loop-categoryLeheküljel on mallisilmus ehk mall kutsub rekursiivselt iseend.
Timeline'i kasutavad leheküljed(tühi)timeline-tracking-categoryThe page includes a <timeline> tag
Viitamistõrgetega leheküljed(tühi)cite-tracking-category-cite-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus viitamissilte on kasutatud valesti.
Süntaksi esiletõstu tõrgetega leheküljed(tühi)syntaxhighlight-error-categoryLeheküljel prooviti koodi esile tõsta, kuid esines tõrge.
Pages using deprecated score attributes(tühi)score-deprecated-categoryThese pages use options provided by the Score extension which are deprecated. These are: "override_audio", "override_ogg", and "override_midi".
Nootide viimistlemise tõrkega leheküljed(1 L)score-error-categoryNootide viimistlemise juures esines tõrge.
Tõrgetega TemplateStylesi laadilehed(tühi)templatestyles-stylesheet-error-categoryTemplateStylesi laadilehel on tõrge.
TemplateStylesi tõrgetega leheküljed(tühi)templatestyles-page-error-categoryLeheküljel esines sildi <templatestyles/> töötlemisel tõrge.
Hulgasõnumi saatmisloendid(tühi)massmessage-list-categorySee lehekülg on hulgasõnumi tarkvaralisa saatmisloend.
Masinloetava litsentsita failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseFailil pole ühtegi masinloetavat litsentsimalli.
Masinloetava kirjelduseta failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionFailil pole masinloetavat teabemalli või kirjelduse väli on mallis täitmata.
Masinloetava autorita failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorFailil pole masinloetavat teabemalli või autori väli on mallis täitmata.
Masinloetava allikata failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceFailil pole masinloetavat teabemalli või allika väli on mallis täitmata.
Masinloetava patendita failid(tühi)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentFailil pole masinloetavat patendimalli.
Matemaatilise valemi tõrkega leheküljed(tühi)math-tracking-category-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide kasutuses on tõrkeid.
Matemaatilise valemi viimistlustõrkega leheküljed(tühi)math-tracking-category-render-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide viimistluses on tõrkeid.
Skriptitõrgetega leheküljed(tühi)scribunto-common-error-categoryLeheküljel olevate moodulite töötlemisel ilmnes tõrge.
Tõrgetega Scribunto-moodulid(tühi)scribunto-module-with-errors-categoryMoodulis on tõrge.
Diagrammidega leheküljed(tühi)graph-tracking-categoryLeheküljel on silt <graph>.
Pages with obsolete Vega 1.0 graphs(tühi)graph-obsolete-categoryThe page includes a <graph> tag that should be updated to version 2.
Katkiste diagrammidega leheküljed(tühi)graph-broken-categoryLeheküljel on kasutatud silti <graph> vigaselt.
Kaartidega leheküljed(tühi)kartographer-tracking-categorySellel leheküljel on kaart.
Katkiste kaartidega leheküljed(tühi)kartographer-broken-categorySellel leheküljel on vigane kaardikasutus.
Lahendamata omadustega leheküljed(tühi)unresolved-property-categorySelles kategoorias on leheküljed, mis viitavad Vikiandmete omadusele, mida ei õnnestu leida ei omaduse identifikaatori ega sildi järgi.
Vikiandmete üksusega ühendatud ümbersuunamised(tühi)connected-redirect-categorySelles kategoorias on ümbersuunamisleheküljed, mis on ühendatud Vikiandmete üksusega.
ISBN-võlulingiga leheküljed(3 L)magiclink-tracking-isbnSellel leheküljel on ISBN-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.
RFC-võlulingiga leheküljed(tühi)magiclink-tracking-rfcSellel leheküljel on RFC-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.
PMID-võlulingiga leheküljed(1 L)magiclink-tracking-pmidSellel leheküljel on PMID-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.