Süsteemikategooriad

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Siin leheküljel on loetletud süsteemikategooriad, millesse MediaWiki tarkvara ise lehekülgi arvab. Nende kategooriate nimesid saab muuta, kui vahetada MediaWiki-nimeruumis vastavaid süsteemisõnumeid.

Süsteemikategooria Sõnumi nimi Kategooriasse arvamise kriteeriumid
Katkiste pildilinkidega leheküljed(3 L)broken-file-categoryLeheküljel on katkine faililink, millega manustatakse fail, mida pole olemas.
Leheküljed, kus mallikutses on topeltargument(tühi)duplicate-args-categoryLehekülg sisaldab mallikutseid, kus mõnd argumenti on kasutatud mitu korda, näiteks {{foo|bar=1|bar=2}} või {{foo|bar|1=baz}}.
Ületatud hõrendussügavusega leheküljed(tühi)expansion-depth-exceeded-categoryLehekülg ületab hõrendussügavuse ülemmäära.
Leheküljed, kus on liiga palju kulukaid parserifunktsioone(tühi)expensive-parserfunction-categoryLehekülg kasutab liiga palju kulukaid parserifunktsioone nagu #ifexist. Vaata dokumentatsiooni.
Peidetud kategooriad(14 K)hidden-category-categorySelle kategooria leheküljel on __HIDDENCAT__, mis vaikimisi ei lase näidata seda kategooriat lehekülgedel kategoorialinkide kastis.
Indekseeritud leheküljed(tühi)index-categoryLeheküljel on __INDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud ning seetõttu indekseerivad robotid lehekülge seal, kus nad muidu seda ei teeks.
Ületatud sõlmemääraga leheküljed(tühi)node-count-exceeded-categoryLehekülg ületab sõlmede ülemmäära.
Indekseerimata leheküljed(18 L)noindex-categoryRobotid ei indekseeri lehekülge, sest sellel on võlusõna __NOINDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud.
Leheküljed, kus funktsiooni "formatnum" argument pole numbriline(tühi)nonnumeric-formatnumSee lehekülg sisaldab parserifunktsiooni "formatnum", mille argument pole numbriline.
Leheküljed, kus malli argumendid on välja jäänud(tühi)post-expand-template-argument-categoryMalli argumendi (midagi kolmekordsete looksulgude vahel, näiteks {{{Foo}}}) hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize.
Leheküljed, kus mallide väljakutsumise limiit on ületatud(tühi)post-expand-template-inclusion-categoryKõigi mallide hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize, mistõttu jäid mõned mallid hõrendamata.
Eiratava kuvapealkirjaga leheküljed(1 L)restricted-displaytitle-ignoredLeheküljel on {{DISPLAYTITLE}}, mida eiratakse, sest see ei vasta lehekülje tegelikule pealkirjale.
Leheküljed, kus = esineb mallina(tühi)template-equals-categorySee lehekülg sisaldab koodi {{=}}, mida siin vikis ei hõrendata kujule =. Selline kasutus on vananenud. Tulevases MediaWiki versioonis on {{=}} parserifunktsioon.
Mallisilmusega leheküljed(tühi)template-loop-categoryLeheküljel on mallisilmus ehk mall kutsub rekursiivselt iseend.
Leheküljed, kus funktsiooni "unstrip" sügavuse limiit on ületatud(tühi)unstrip-depth-categoryLehekülg ületab funktsiooni "unstrip" sügavuse limiiti.
Leheküljed, kus funktsiooni "unstrip" suuruse limiit on ületatud(tühi)unstrip-size-categoryLehekülg ületab funktsiooni "unstrip" suuruse limiiti.
Timeline'i kasutavad leheküljed(tühi)timeline-tracking-categoryLehekülg sisaldab silti <timeline>.
Viitamistõrgetega leheküljed(tühi)cite-tracking-category-cite-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus viitamissilte on kasutatud valesti.
Süntaksi esiletõstu tõrgetega leheküljed(tühi)syntaxhighlight-error-categoryLeheküljel prooviti koodi esile tõsta, kuid esines tõrge.
Vananenud atribuuti "enclose" kasutavad leheküljed(tühi)syntaxhighlight-enclose-categorySüntaksi esiletõstuks sellel leheküljel on kasutatud vananenud atribuuti "enclose".
Vananenud silti "source" kasutavad leheküljed(26 L)syntaxhighlight-source-categorySüntaksi esiletõstuks sellel leheküljel on kasutatud vananenud silti "source".
Vananenud noodiatribuutidega leheküljed(tühi)score-deprecated-categoryLehekülg kasutab tarkvaralisa Score pakutavaid noodiatribuute, mis on vananenud. Need on: "override_audio", "override_ogg" ja "override_midi".
Nootidega leheküljed(tühi)score-use-categoryLehekülg kasutab tarkvaralisa Score.
Nootide viimistlemise tõrkega leheküljed(tühi)score-error-categoryNootide viimistlemise juures esines tõrge.
Tõrgetega TemplateStylesi laadilehed(tühi)templatestyles-stylesheet-error-categoryTemplateStylesi laadilehel on tõrge.
TemplateStylesi tõrgetega leheküljed(tühi)templatestyles-page-error-categoryLeheküljel esines sildi <templatestyles/> töötlemisel tõrge.
Hulgasõnumi saatmisloendid(tühi)massmessage-list-categorySee lehekülg on hulgasõnumi tarkvaralisa saatmisloend.
Masinloetava litsentsita failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseFailil pole ühtegi masinloetavat litsentsimalli.
Masinloetava kirjelduseta failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionFailil pole masinloetavat teabemalli või kirjelduse väli on mallis täitmata.
Masinloetava autorita failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorFailil pole masinloetavat teabemalli või autori väli on mallis täitmata.
Masinloetava allikata failid(129 F)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceFailil pole masinloetavat teabemalli või allika väli on mallis täitmata.
Masinloetava patendita failid(tühi)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentFailil pole masinloetavat patendimalli.
Matemaatilise valemi tõrkega leheküljed(2 L)math-tracking-category-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide kasutuses on tõrkeid.
Matemaatilise valemi viimistlustõrkega leheküljed(2 L)math-tracking-category-render-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide viimistluses on tõrkeid.
Sildi "chem" vananenud vormingut kasutavad leheküljed(4 L)math-tracking-category-mhchem-deprecationSelles kategoorias on leheküljed, mis kasutavad sildi "chem" vananenud vormingut.
Sildi "math" vananenud vormingut kasutavad leheküljed(tühi)math-tracking-category-texvc-deprecationSelles kategoorias on leheküljed, mis kasutavad sildi "math" vananenud vormingut.
Skriptitõrgetega leheküljed(tühi)scribunto-common-error-categoryLeheküljel olevate moodulite töötlemisel ilmnes tõrge.
Tõrgetega Scribunto-moodulid(tühi)scribunto-module-with-errors-categoryMoodulis on tõrge.
Lahendamata omadustega leheküljed(tühi)unresolved-property-categorySelles kategoorias on leheküljed, mis viitavad Vikiandmete omadusele, mida ei õnnestu leida ei omaduse identifikaatori ega sildi järgi.
Vikiandmete üksusega ühendatud ümbersuunamised(tühi)connected-redirect-categorySelles kategoorias on ümbersuunamisleheküljed, mis on ühendatud Vikiandmete üksusega.
Diagrammidega leheküljed(tühi)graph-tracking-categoryLeheküljel on silt <graph>.
Vananenud Vega 1.0 diagrammidega leheküljed(tühi)graph-obsolete-categoryLehekülg sisaldab silti <graph>, mis tuleks uuendada versioonile 2.
Katkiste diagrammidega leheküljed(tühi)graph-broken-categoryLeheküljel on kasutatud silti <graph> vigaselt.
Kaartidega leheküljed(tühi)kartographer-tracking-categorySellel leheküljel on kaart.
Katkiste kaartidega leheküljed(tühi)kartographer-broken-categorySellel leheküljel on vigane kaardikasutus.
ISBN-võlulingiga leheküljed(6 L)magiclink-tracking-isbnSellel leheküljel on ISBN-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.
RFC-võlulingiga leheküljed(tühi)magiclink-tracking-rfcSellel leheküljel on RFC-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.
PMID-võlulingiga leheküljed(1 L)magiclink-tracking-pmidSellel leheküljel on PMID-võlulinke. Ülemineku kohta loe saidilt mediawiki.org.